شهردار تبریز از احداث پروژه بهشت ماندگار با اعتبار ۴۸۰ میلیارد تومان در ضلع شرقی پایانه مسافربری شهرداری خبر داد.

شهردار تبریز از احداث پروژه بهشت ماندگار با اعتبار ۴۸۰ میلیارد تومان در ضلع شرقی پایانه مسافربری شهرداری خبر داد.

یعقوب هوشیار در بازدید از آخرین وضعیت اجرای پروژه بهشت ماندگار، اظهار کرد: این پروژه در مساحتی حدود ۳۲ هزار مترمربع و در هفت طبقه سازه‌ای با اعتبار ۴۸۰ میلیارد تومان در ضلع شرقی ترمینال تبریز توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان به عنوان مجری طرح احداث می‌شود.

وی با اشاره به مشخصات پروژه بهشت ماندگار، افزود: این مجموعه دارای پارکینگ، مهمانسرا و مجموعه اقامتی، شهربازی، رستوران، سالن ورزشی، واحدهای تجاری، هایپرمارکت، انبارتوشه و پمپ بنزین است.

وی تشریح کرد: مهمترین مسئله در اجرای پروژه‌های عمرانی، کاهش هزینه‌ها و تسریع در اجرای دقیق با رعایت استانداردها است به طوری که برای اجرای آن از توان داخلی مجموعه استفاده شود.

هوشیار اظهار امیدواری کرد این پروژه مهم در کمترین زمان ممکن اتمام و به بهره برداری برسد.

وی از جمله اهداف اجرای این پروژه را فراهم کردن امکاناتی برای مراجعان و شهروندان جهت دسترسی به همه نیازهای فرهنگی، تجاری و ورزشی در زمان و محیط واحد در کنار ایجاد درآمد پایدار عنوان کرد.

وی با تاکید بر ایجاد پروژه‌هایی در راستای درآمدهای پایدار، افزود: ایجاد منابع درآمدی مستقیم برای شهرداری‌ها در واقع کمک به گردش اقتصادی در بخش‌های مختلف شهر و رفاه و عدالت اجتماعی میان شهروندان است که در این خصوص امیدوارم با ارائه طرح‌های مناسب و کارساز به وظیفه خود در قبال شهر و شهروندان به درستی عمل کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، در جلسه‌ای که پس از این بازدید با حضور مدیران بخش‌های مختلف شهرداری تبریز برپا شد، در خصوص کلیات پروژه بهشت ماندگار و تسریع عملیات عمرانی پروژه و ارائه راهکارهای لازم تصمیم گیری شد.