فرارو نوشت: در اتفاقی عجیب یک زن در ایالت اوتارپرادش هند به گمان اینکه همسرش در کماست جسد او را بیش از یک سال در خانه نگهداری کرد.

یک زن هندی جسد مومیایی شده شوهرش را به مدت ۱۸ ماه در خانه خود مخفی نگه داشت و از یک ماده ضد عفونی کننده برای جلوگیری از پوسیدگی گوشت استفاده کرد.

این زن که هویتش افشا نشده اهل اوتارپرادش هند است و باور نداشت که همسرش در ۲۲ آوریل سال گذشته مرده است.

قربانی ۳۵ ساله به نام ویملش به دلیل ابتلا به عفونت کووید-۱۹ جان باخته است. با این حال، همسرش اصرار داشت که او فقط در کما به سر می‌برد و جسد او را در اتاقی در خانه خود مخفی نگه داشت.

او ظاهراً از Dettol – یک ضد عفونی کننده – برای پاک کردن بدنش استفاده کرد که مانع از رشد باکتری‌ها روی پوست شد.

همچنین گفته می‌شود که این زن جسد شوهرش را به طور منظم ماساژ می‌دهد و آب مقدس معروف به گانگاجا را روی بدن او می‌پاشید تا او را از کما بیدار کند. یک واحد تهویه مطبوع نیز به صورت ۲۴ ساعته در اتاق کار می‌کرد و همسایه‌ها متوجه هیچ بویی از خانه نشدند.

به گفته منابع محلی سایر اعضای خانواده از جمله پدر و مادر و برادران ویملش نیز در تلاش برای حفظ جسد همکاری داشتند.

ویملش پیش از مرگش به عنوان افسر مالیات بر درآمد کار می‌کرد. جسد او تنها پس از اینکه محل کارش در نهایت یک شکایت رسمی مبنی بر اینکه از آوریل ۲۰۲۱ سر کار نبوده است، توسط مقامات کشف شد.

مقامات گزارش دادند که پوست ویملش به دلیل درمان غیرمعمول سیاه شده است. جسد او هفته گذشته قبل از سوزاندن در روز جمعه از خانه خارج شد.

گزارش شده است که همسر و سایر اعضای خانواده وی به دلیل اعمال خود با اتهامات کیفری روبرو نخواهند شد.