سون خبر تلاش می کند با انجام وظایف رسانه ای خود به بهترین نحو و رعایت اخلاق رسانه ای و با نگرشی مسئولیت پذیر و در چهارچوب قوانین، علاوه بر انعکاس اخبار و گزارش های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و … در حل مسائل و مشکلات نیز مؤثر واقع شود.

نگاه بی‌طرفانه به رویدادهای، نوشتن صریح و ساده و انتقال سریع رویدادها، ارزش‌هایی است که ما به آن پایبندیم و افتخار داریم که به عنوان یک رسانه قابل اعتماد در خدمت مردم باشیم. متعهدیم که توجهی صادقانه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات مخاطبانمان داشته باشیم، زیرا معتقدیم که ارتباط صمیمانه و خالصانه ما با مخاطبانمان است، که در ادامه راه مشوق و عنصر انرژی بخش ما خواهد بود. پس در این راه همراه ما باشید تا برای رشد و تعالی و انجام وظایف رسانه ای مان شانه به شانه حرکت نماییم.

 

سون خبر ارگان هیچ حزب، جناح و گروه سیاسی و غیر سیاسی نیست و سعی خواهد کرد عرصه ای برای ارائه اخبار صحیح، شفاف و صریح برای مردم باشد.

 

همچنین سعی خواهیم کرد با ارائه تحلیل ها، مقالات و یادداشت هایی در موضوعات مختلف، فضایی را برای صاحبنظران ایجاد نماییم تا افکار و نظرات متفاوت، فرصت بیان شدن بیابند.

 

رعایت قوانین مطبوعات را وظیفه خود دانسته و تلاش خالصانه ای در جهت رعایت اصول اخلاقی روزنامه نگاری خواهیم داشت.

 

علاوه بر آن تلفیقی خواهیم بود از شهروند و رسانه؛ زیرا به مانند سایر شهروندان، در بطن جامعه حضور داریم و دغدغه های مردم و مشکلت جامعه را از نزدیک لمس می کنیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی “سون خبر” دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸۴۷۹۰ بوده و از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نموده است.