پایگاه خبری تحلیلی “سون خبر” تنها یک درگاه خبری برای پوشش دادن اخبار آذربایجان شرقی و کلانشهر تبریز نیست.

 

شاید در نگاه نخست ما نیز پایگاه خبری جوانی باشیم که برای اطلاع‌رسانی اخبار روز استان و کلانشهر تبریز فعالیت می کند ولی با ما که بیشتر آشنا شوید خواهید فهمید برای ما هدف، انعکاس جریان زندگی مردم است نه صرفا ارائه چندین خبر روزمره.

 

سون خبر تلاش می کند با انجام وظایف رسانه ای خود به بهترین نحو و رعایت اخلاق رسانه ای و با نگرشی مسئولیت پذیر و در چهارچوب قوانین مربوطه، علاوه بر انعکاس اخبار و گزارش های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و … در حل مسائل و مشکلات استان نیز مؤثر واقع شود.

نگاه بی‌طرفانه به رویدادهای استان و شهر، نوشتن صریح و ساده و انتقال سریع رویدادها، ارزش‌هایی است که ما به آن پایبندیم و افتخار داریم که به عنوان یک رسانه قابل اعتماد در خدمت مردمی باشیم که به آن ها عشق می ورزیم. متعهدیم که توجهی صادقانه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات مخاطبانمان داشته باشیم، زیرا معتقدیم که ارتباط صمیمانه و خالصانه ما با مخاطبانمان است، که در ادامه راه مشوق و عنصر انرژی بخش ما خواهد بود. پس در این راه همراه ما باشید تا برای رشد و تعالی و انجام وظایف رسانه ای مان شانه به شانه حرکت نماییم.

 

سون خبر ارگان هیچ حزب، جناح و گروه سیاسی و غیر سیاسی نیست و سعی خواهد کرد با ایجاد فضایی مثبت و منطقی، عرصه ای باشد برای ارائه اخبار صحیح، شفاف و صریح.

 

همچنین سعی خواهیم کرد با ارائه تحلیل ها، مقالات و یادداشت هایی در موضوعات مختلف، فضایی را برای صاحبنظران ایجاد نماییم تا افکار و نظرات متفاوت، فرصت بیان شدن بیابند.

 

رعایت قوانین و مقررات مربوط به مطبوعات را وظیفه خود دانسته و تلاش خالصانه ای خواهیم داشت در جهت رعایت اصول اخلاقی روزنامه نگاری.

 

علاوه بر آن تلفیقی خواهیم بود از شهروند و رسانه؛ زیرا به مانند سایر شهروندان، در بطن جامعه حضور داریم و دغدغه های مردم و جامعه را از نزدیک لمس می کنیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی “سون خبر” دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸۴۷۹۰ می باشد.