معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: امیدواریم با تزریق اعتبارات لازم از سوی دولت و تداوم کمک شهرداری، شاهد تسریع در اتمام این پروژه باشیم. به گزارش سون خبر به نقل از خبرگزاری مهر، جواد رحمتی امروز در حاشیه بازدید از پروژه مقبره‌الشعرای تبریز افزود: تصمیمات اتخاذ شده برای کوتاه مدت بر این مبنا […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: امیدواریم با تزریق اعتبارات لازم از سوی دولت و تداوم کمک شهرداری، شاهد تسریع در اتمام این پروژه باشیم.

به گزارش سون خبر به نقل از خبرگزاری مهر، جواد رحمتی امروز در حاشیه بازدید از پروژه مقبره‌الشعرای تبریز افزود: تصمیمات اتخاذ شده برای کوتاه مدت بر این مبنا است که با بهره‌برداری از ضلع شمالی پروژه، امکان تردد شهروندان و گردشگران در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: با اقدامات شهرداری تبریز، بدنه ضلع شمالی احداث شده و در چندماه آینده با تکمیل سقف و کف آن، شاهد آزادسازی و بهره‌برداری از بخش شمالی مقبره‌الشعرا خواهیم بود.

وی با بیان اینکه متأسفانه در سالیان گذشته نسبت به اهمیت این پروژه به آن توجه نشده است، گفت: دولت نیز برای تکمیل این پروژه کمک خواهد کرد؛ چراکه مقبره الشعرا یک پروژه ملی است و برای کشور و استان ما اهمیت ویژه‌ای دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به همراه شهردار تبریز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولان از روند اجرای پروژه مقبره‌الشعرا بازدید کرد.

  • منبع خبر : مهر