رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از انهدام ودستگیری اعضاء باند چهار نفره سرقت لوازم داخل خودرو و کشف ۱۷ فقره سرقت در تبریز خبر داد.

به گزارش سون خبر، سرهنگ ابراهیم محمودی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی سرقت لوازم داخل خودرو، پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم آگاهی استان قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: ماموران پس از تحقیقات جامع و جمع آوری دلایل و مدارک از صحنه‌های جرم تعداد سه نفر سارق در این راستا شناسایی و دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی بیان کرد: در بازرسی از محل اختفا متهمان تعداد زیادی از اموال مسروقه لوازم و قطعات خودرویی از متهمان کشف که در تحقیقات بعمل آمده یک نفر مالخر دستگیر شده سایر اموال مسروقه نیز شناسایی و کشف شد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به ۱۷ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف که اموال مسروقه کشف شده پس از شناسایی به مالباختگان تحویل شدند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، سرهنگ محمودی در پایان از شهروندان خواست جهت پیشگیری از سرقت داخل خودرو از پارک وسایل نقلیه خود در نقاط خلوت و فاقد روشنایی خودداری کرده و خودرو خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل دزدگیر مجهز نمایند وی همچنین به شهروندان توصیه کرد هرگونه موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا