در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه‌ی همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵۰۰۰ واحد جدید توسط هولدینگ عمران این ستاد توافق شد. در جلسه‌ی استاندار آذربایجان شرقی با مدیران هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان، نحوه‌ی مشارکت […]

در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه‌ی همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵۰۰۰ واحد جدید توسط هولدینگ عمران این ستاد توافق شد.

در جلسه‌ی استاندار آذربایجان شرقی با مدیران هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان، نحوه‌ی مشارکت این ستاد در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی بررسی شد.

تأکید بر رفع موانع و مشکلات و تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های در حال ساخت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شامل ۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای تبریز، مراغه، مرند و سهند از موضوعات مهم این جلسه بود.

به گزارش سون خبر به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه همچنین درخصوص ساخت ۵۰۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی توسط هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توافق شد.

  • منبع خبر : ایسنا